PROGRAM ROZWOJU KOMPETENCJI TRENERSKICH „PROSPEKT” realizowany przez Stowarzyszenie Ruch pomocy psychologicznej „integracja”

Ruszyła rekrutacja do nowej edycji PROGRAMU ROZWOJU KOMPETENCJI TRENERSKICH „PROSPECT” realizowanego przez Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej „INTEGRACJA”.

Dzięki PROGRAMOWI mogą Państwo nadać nowy kierunek swojemu życiu zawodowemu, rozwinąć posiadane umiejętności i kompetencje, a także wzmocnić warsztat pracy.

Udział w PROGRAMIE to świetna okazja dla tych, którzy chcą zostać TRENEREM i realizować się w pracy szkoleniowej.  Dodatkowo uczestnicy otrzymają zaproszenie do tworzenia społeczności SI*TEAM – absolwentów programów Stowarzyszenia INTEGRACJA i uzyskają dostęp do wielu przydatnych materiałów edukacyjnych, konsultacji i pomocy naszych trenerów, a także będą mieli możliwość podjęcia współpracy z innymi członkami społeczności. Absolwenci PROGRAMU otrzymają od nas konkretną propozycję zawodową, co wyróżnia nas na tle innych! Po jego zakończeniu chcemy dalej współpracować z osobami, które poznały nasz sposób pracy i chcą dołączyć do zespołu INTEGRACJI.

Być może w Państwa placówce jest ktoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w PROGRAMIE naszego Stowarzyszenia? Serdecznie zapraszamy!

Cały PROGRAM ROZWOJU KOMPETENCJI TRENERSKICH to 208 godzin pracy treningowej i warsztatowej, z podziałem na:

  • warsztat kwalifikacyjny (5 godz.)

MODUŁ ROZWOJOWY:

  • trening umiejętności interpersonalnych (40 godz.)
  • trening osobistego rezonansu – świadomość własnych zasobów i ograniczeń oraz rozumienie doświadczeń osobistych i rodzinnych (40 godz.)
  • trening komunikacji interpersonalnej (30 godz.)

MODUŁ EDUKACYJNY:

  • warsztat edukacyjny „Proces grupowy z uwzględnieniem zjawisk kryzysowych” (28 godz.)
  • warsztat zadaniowy „Konstruowanie warsztatu edukacyjnego w praktyce” (35 godz.)
  • warsztat superwizyjny „Indywidualny styl pracy trenerskiej” (30 godz.)

Szczegółowy opis oraz harmonogram PROGRAMU znajdą Państwo w załączniku.

Aby zgłosić swój udział wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i przesłać go na adres mailowy: rpp.integracja@gmail.com 

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 marca 2022 r.

Kolejnym krokiem jest udział w BEZPŁATNYM WARSZTACIE KWALIFIKACYJNYM i podjęcie ostatecznej decyzji o udziale w PROGRAMIE. Warsztat kwalifikacyjny odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. (sobota) w Stalowej Woli od 10:00 do 15:00.

Liczba miejsc jest ograniczona (tylko 24 osoby)!

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu koordynatora programu: 696 722 186,

za pośrednictwem adresu e-mail: rpp.integracja@gmail.com,

i na stronie: http://www.stowarzyszenieintegracja.eu/program-rozwojowo-edukacyjny-z-zakresu-kompetencji-trenerskich/